SOCIAL
MEDIA

PORTFOLIO

Tak może wyglądać Twój profil

KAMPANIE REKLAMOWE

Jako przykład skuteczności naszych działań przedstawiam wyniki reklam profilu na Facebook'u, który dopiero powstał od zera. Są to wyniki z pierwszego miesiąca działań, a kliknięcia linku dotyczą wejść na stronę internetową klienta.

Koszt CPC najlepiej obrazuje skuteczność reklam. Jest to średni koszt za jedno kliknięcie, czyli za jednego klienta, którego dana reklama przyciągnęła i który zainteresował się firmą. Im niższy, tym reklama jest bardziej skuteczna i opłacalna. Jak widać koszt "jednego potencjalnego klienta" to jedynie grosze. Budżet klienta był niewielki, ale nawet z takim budżetem mogę osiągnąć dla Ciebie świetne wyniki.

Twój cel to mój cel - nie skupiam się na jak największej ilości klientów, tylko na jak najlepszej obsłudze i zdobyciu zaufania stałych klientów.

Nie oferuję połowicznych usług, czyli samego dodawania postów. Moja usługa opiera się od początku na analizie sytuacji i opracowaniu strategii, bez tego nie zaczynam działań. Dlatego jest to usługa premium - całkowicie personalizowana i dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

Oferuję przejrzyste warunki współpracy, bez małych druczków. Pomimo, że opłaty są abonamentowe, możesz zrezygnować z naszej współpracy po każdym miesiącu.

DLACZEGO WARTO?

JEŚLI PRZEMYŚLANE DZIAŁANIA POPRZEDZONE DOKŁADNĄ ANALIZĄ ORAZ ESTETYCZNY CONTENT SĄ DLA CIEBIE ISTOTNE TO ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ/AŚ!

instagram facebook marketing likes
instagram facebook marketing likes

Nie ma na co czekać!

Z każdą sekundą tracisz czas podczas, którego Twoja marka mogłaby się rozwijać. Najlepsza chwila, aby rozwijać swój Twój biznes jest teraz. Nie czekaj! Zapytaj o ofertę i umów się na rozmowę już dziś!

Q&A

Od czego zaczyna się współpraca?

Na samym początku przesyłasz krótki brief, czyli charakterystykę swojej działalności. Następnie analizuję, wyciągam wnioski i przygotowuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Po ustaleniu zakresu naszych działań i podpisaniu umowy, zaczynam od audytu i stworzenia strategii komunikacji.

Czy mogę rozwiązać umowę w dowolnym momencie?

Nasza umowa zawierana jest na czas nieokreślony, ale wypowiedzieć możesz ją wraz z końcem każdego okresu rozliczeniowego, czyli z końcem każdego miesiąca.

Czy pomimo, że zlecam Wam prowadzenie moich mediów społecznościowych, będę musiał poświęcić swój czas na jakieś działania?

To zależy od Ciebie. Oferuję działania w 100% niezależne, czyli takie, gdzie Twoje zaangażowanie będzie jak najbardziej zminimalizowane lub mieszane, czyli takie, gdzie będziesz mieć stały wpływ na to, co się dzieje.

A jak to wygląda z materiałem?

W przypadku współdziałania, materiał będziemy tworzyć razem - np. na podstawie naszych wytycznych będziesz tworzyć materiał lub stworzymy go razem podczas sesji zdjęciowych.
Jak to wygląda? Przesyłamy Tobie scenariusz rolki, a Ty w wolnej chwili ją nagrywasz lub umawiamy się raz/dwa razy w miesiącu na sesje, podczas których stworzymy materiał na cały miesiąc. W przypadku podejścia Hands-Off komunikację opieram tylko na tym, co Ty wyślesz lub na stworzonych grafikach.

Kiedy mogę liczyć na efekty naszej współpracy?

Pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu współpracy, przede wszystkim w formie efektów wizualnych w postaci zoptymalizowanego profilu, spójnego contentu itp. W zależności od celów, które chcesz osiągnąć i budżetu, a także swojej niszy (działania tylko organiczne czy też płatne) efektów organicznych możesz się spodziewać od 3. miesiąca współpracy. W przypadku działań płatnych, czyli reklam np. wzrost obserwatorów zaobserwować już w pierwszych tygodniach.

obsługa Social Media marketing Instagram Facebook Poznań Piła Trzcianka Szamotuły Oborniki Rogoźno Wielkopolska