SOCIAL
MEDIA

PORTFOLIO

Tak może wyglądać Twój profil

KAMPANIE REKLAMOWE

Jako przykład skuteczności naszych działań przedstawiamy wyniki reklam profilu na Facebook'u, który dopiero powstał od zera. Są to wyniki z pierwszego miesiąca działań, a kliknięcia linku dotyczą wejść na stronę internetową klienta.

Koszt CPC najlepiej obrazuje skuteczność reklam. Jest to średni koszt za jedno kliknięcie, czyli za jednego klienta, którego dana reklama przyciągnęła i który zainteresował się firmą. Im niższy, tym reklama jest bardziej skuteczna i opłacalna. Jak widać koszt "jednego potencjalnego klienta" to jedynie grosze. Budżet klienta był niewielki, ale nawet z takim budżetem możemy osiągnąć dla Ciebie świetne wyniki.

Twój cel to nasz cel - nie skupiamy się na jak największej ilości klientów, tylko na jak najlepszej obsłudze i zdobyciu zaufania stałych klientów.

Nie oferujemy połowicznych usług, czyli samego dodawania postów. Nasza usługa opiera się od początku na analizie sytuacji i opracowaniu strategii, bez tego nie zaczynamy naszych działań. Dlatego jest to usługa premium - całkowicie personalizowana i dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

Oferujemy przejrzyste warunki współpracy, bez małych druczków. Pomimo, że opłaty są abonamentowe, możesz zrezygnować z naszej współpracy po każdym miesiącu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

JEŚLI PRZEMYŚLANE DZIAŁANIA POPRZEDZONE DOKŁADNĄ ANALIZĄ ORAZ ESTETYCZNY CONTENT SĄ DLA CIEBIE ISTOTNE TO ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ/AŚ!

Nie ma na co czekać!

instagram facebook marketing likes
instagram facebook marketing likes

Z każdą sekundą tracisz czas podczas, którego Twoja marka mogłaby się rozwijać. Najlepsza chwila, aby rozwijać swój Twój biznes jest teraz. Nie czekaj! Zapytaj o ofertę i umów się na rozmowę już dziś!

Q&A

Od czego zaczyna się współpraca?

Na samym początku przesyłasz do nas krótki brief, czyli charakterystykę swojej działalności. Następnie my analizujemy, wyciągamy wnioski i przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Po ustaleniu zakresu naszych działań i podpisaniu umowy, zaczynamy od audytu i stworzenia strategii komunikacji.

Czy mogę rozwiązać umowę w dowolnym momencie?

Nasza umowa zawierana jest na czas nieokreślony, ale wypowiedzieć możesz ją wraz z końcem każdego okresu rozliczeniowego, czyli z końcem każdego miesiąca.

Czy pomimo, że zlecam Wam prowadzenie moich mediów społecznościowych, będę musiał poświęcić swój czas na jakieś działania?

To zależy od Ciebie. Oferujemy działania w 100% niezależne, czyli takie, gdzie Twoje zaangażowanie będzie jak najbardziej zminimalizowane lub mieszane, czyli takie, gdzie będziesz mieć stały wpływ na to, co się dzieje.

A jak to wygląda z materiałem?

W przypadku współdziałania, materiał będziemy tworzyć razem - np. na podstawie naszych wytycznych będziesz tworzyć materiał lub stworzymy go razem podczas sesji zdjęciowych.
Jak to wygląda? Przesyłamy Tobie scenariusz rolki, a Ty w wolnej chwili ją nagrywasz lub umawiamy się raz/dwa razy w miesiącu na sesje, podczas których stworzymy materiał na cały miesiąc. W przypadku podejścia Hands-Off komunikację opieramy tylko na tym, co nam wyślesz lub na stworzonych przez nas grafikach.

Kiedy mogę liczyć na efekty naszej współpracy?

Pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu współpracy, przede wszystkim w formie efektów wizualnych w postaci zoptymalizowanego profilu, spójnego contentu itp. W zależności od celów, które chcesz osiągnąć i budżetu, a także swojej niszy (działania tylko organiczne czy też płatne) efektów organicznych możesz się spodziewać od 3. miesiąca współpracy. W przypadku działań płatnych, czyli reklam np. wzrost obserwatorów zaobserwować już w pierwszych tygodniach.

obsługa Social Media marketing Instagram Facebook Poznań Piła Trzcianka Szamotuły Oborniki Rogoźno Wielkopolska