O MNIE

O MNIE

Prywatnie dużo podróżuję i fotografuję. Lubię również gotować i czasami zdarza mi się grać na pianinie. ;)

Jestem Aleksandra Pawłowska i zajmuję się marketingiem w Social Mediach.

Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie i wiedzę, aby teraz móc pomagać takim firmom jak Twoja. Studiowałam na Uniwersytecie Ekonomicznym, następnie pracowałam w dziale marketingu w dużej firmie odzieżowej. Pracowałam również w agencji marketingowej. Wzięłam udział w wielu kursach i szkoleniach, dzięki czemu uzupełniłam swoją wiedzę o brakujące elementy, aby dzisiaj oferować usługi najwyższej jakości.

Jestem minimalistką i przykładam dużą wagę do estetyki, bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

To na czym się skupiam w swojej pracy to przemyślane działania poparte dokładną analizą. Dlatego strategia, którą przygotowuję dla Ciebie jest obejmuje wszystkie aspekty marketingu Twojej firmy.

Nie lubię lać wody. Nie będę Ci mydlić oczu jak typowy marketer, że "to tak działa". Jeśli coś nie działa - sprawdzam, myślę, analizuję i zmieniam.


Nie będę Ci "kazać" coś zrobić, tylko dlatego, że jest trendem. To trend trzeba dopasować do Ciebie, a nie Ciebie do trendu.

Na marketing patrzę całościowo. Uważam, że aby jedno zadziałało, drugie też musi działać. Pomimo, że zajmę się głównie Twoimi Social Mediami, będę również analizować Twoje inne działania - jak strona internetowa, czy przedstawię propozycje innych działań marketingowych, które możesz zastosować w swojej firmie bez mojego udziału ;)

Aleksandra Pawłowska,

Founder, Online Marketing Manager, Photographer

Daj sobie pomóc!

Gwarantuję, że nasza współpraca będzie przejrzysta i przyniesie Ci korzyści. Relacja oparta na wzajemnym szacunku i otwartości to podstawa skutecznej współpracy. Jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się kompleksowo Twoją firmą i zadba o jej wizerunek online - napisz do mnie!

Q&A

Od czego zaczyna się współpraca?

Na samym początku przesyłasz do nas krótki brief, czyli charakterystykę swojej działalności. Następnie my analizujemy, wyciągamy wnioski i przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Po ustaleniu zakresu naszych działań i podpisaniu umowy, zaczynamy od audytu i stworzenia strategii komunikacji.

Czy mogę rozwiązać umowę w dowolnym momencie?

Nasza umowa zawierana jest na czas nieokreślony, ale wypowiedzieć możesz ją wraz z końcem każdego okresu rozliczeniowego, czyli z końcem każdego miesiąca.

Czy pomimo, że zlecam Wam prowadzenie moich mediów społecznościowych, będę musiał poświęcić swój czas na jakieś działania?

To zależy od Ciebie. Oferujemy działania w 100% niezależne, czyli takie, gdzie Twoje zaangażowanie będzie jak najbardziej zminimalizowane lub mieszane, czyli takie, gdzie będziesz mieć stały wpływ na to, co się dzieje.

A jak to wygląda z materiałem?

W przypadku współdziałania, materiał będziemy tworzyć razem - np. na podstawie naszych wytycznych będziesz tworzyć materiał lub stworzymy go razem podczas sesji zdjęciowych.
Jak to wygląda? Przesyłamy Tobie scenariusz rolki, a Ty w wolnej chwili ją nagrywasz lub umawiamy się raz/dwa razy w miesiącu na sesje, podczas których stworzymy materiał na cały miesiąc. W przypadku podejścia Hands-Off komunikację opieramy tylko na tym, co nam wyślesz lub na stworzonych przez nas grafikach.

Kiedy mogę liczyć na efekty naszej współpracy?

Pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu współpracy, przede wszystkim w formie efektów wizualnych w postaci zoptymalizowanego profilu, spójnego contentu itp. W zależności od celów, które chcesz osiągnąć i budżetu, a także swojej niszy (działania tylko organiczne czy też płatne) efektów organicznych możesz się spodziewać od 3. miesiąca współpracy. W przypadku działań płatnych, czyli reklam np. wzrost obserwatorów zaobserwować już w pierwszych tygodniach.

obsługa Social Media marketing Instagram Facebook Poznań Piła Trzcianka Szamotuły Oborniki Rogoźno Wielkopolska